Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lusterka zewnętrzne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Lusterka zewnętrzne

    Ja nie będę przelewał

  • #2
    Lusterka zewnętrzne

    Witam,


    jak sprawdzić, czy mój samochód posiada automatyczne składanie/rozkładanie lusterek bocznych?
    Sławek

    Komentarz


    • #3
      Poszukaj w opcjach samochodu, tam jest opcja lusterka, a w niej automatyczne skladanie/rozkladanie.
      Black magic

      Komentarz


      • #4
        A może być tak, że tego nie mam?, tzn. nie widziałem tego w ustawieniach. Myślałem, że to standard. Mam auto w wariancie Ambition z pakietem Amazing.
        Sławek

        Komentarz


        • #5
          W Bolero naciskasz przycisk CAR dalej Lusterka i wycieraczki i zaznaczasz Składanie po zaparkowaniu. Po zamknieciu auta z pilota lusterka powinny się złożyć

          edit:
          Może być, że nie masz składanych lusterek. W wersji Ambition skladane lusterka są za dopłatą (300 zł).

          Komentarz


          • #6
            No właśnie....w opcji lusterek mam tylko funkcję: przestaw synchronicznie

            Dzięki

            edit: a można coś takiego jeszcze zmienić? warto?
            Sławek

            Komentarz


            • #7
              Wersja Ambition + Amazing (o ile nie zmówiłeś dodatkowo) na pewno nie ma automatycznie składanych lusterek. Elegance + Amazing już tak.

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez fario1969
                Wersja Ambition + Amazing (o ile nie zmówiłeś dodatkowo) na pewno nie ma automatycznie składanych lusterek. Elegance + Amazing już tak.
                Dokładnie wersja Ambition+Amazing+dodatkowe zamówienie na składanie lusterek. Wiem bo tak właśnie konfigurowałem swoją O3.

                Komentarz


                • #9
                  Brałem w wyprzedaży rocznika, więc musiałem się zadowolić tym co było... a było niewiele...
                  Sławek

                  Komentarz


                  • #10
                    Potwierdzam nie ma w wersji Ambition z pakietem Amazing. Fajnie byłoby dołożyć z czasem
                    Jest Octavia III 1.4 TSI CHPA 140 KM http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=84299
                    Była Octavia II 2.0 TDI 16V BKD 140 KM
                    Była Octavia I 1.9 TDI AGR 90 KM

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Sławeklipa
                      A może być tak, że tego nie mam?, tzn. nie widziałem tego w ustawieniach. Myślałem, że to standard. Mam auto w wariancie Ambition z pakietem Amazing.
                      Ja mam w opcji automatyczne skłądanie, ale po jakimś czasie wyłączyłem z nastepujących powodów:
                      1. obawa w zimie, że przy namarznietym sniegu na lusterku coś się zatnie
                      2. nie ma takiej potrzeby by przy każdym zamknięciu auta składać luterka. Jeśli zaparkuję gdzies na ciasnej ulicy lub na chodniku zawsze moge złożyć pipkiem na drzwiach po lewej.
                      O3 elegance 1.4 tsi dsg, race blue, amazing, columbus, kessy + dodatki

                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=77449

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez dawidan
                        Zamieszczone przez Sławeklipa
                        A może być tak, że tego nie mam?, tzn. nie widziałem tego w ustawieniach. Myślałem, że to standard. Mam auto w wariancie Ambition z pakietem Amazing.
                        Ja mam w opcji automatyczne skłądanie, ale po jakimś czasie wyłączyłem z nastepujących powodów:
                        1. obawa w zimie, że przy namarznietym sniegu na lusterku coś się zatnie
                        2. nie ma takiej potrzeby by przy każdym zamknięciu auta składać luterka. Jeśli zaparkuję gdzies na ciasnej ulicy lub na chodniku zawsze moge złożyć pipkiem na drzwiach po lewej.
                        No właśnie i to w OIII mi się nie podoba. W OII FL mogłem to zrobić, kiedy chcę z kluczyka, Czy w OIII da się tak zakodować, aby je składać z kluczyka ???
                        O III 4x4 2,0TDI Elegance+dynamic+amazing+GSM i inne
                        Poprzednia O II FL 2.0 TDI elegance + dynamic

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez JerzyM73
                          Czy w OIII da się tak zakodować, aby je składać z kluczyka ???
                          ale tylko wtedy, jeśli połączone jest to z alarmem bo normalnie nie.
                          mam też opcje składanych lusterek i mogę ją uaktywnić w samochodzie lub ręcznie, tym "cyckiem" do regulacji lusterek.

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez fario1969
                            Elegance + Amazing już tak.
                            "Gołe" Elegance też ma składanie lusterek. Moja jest z epoki przed łAmejzing.
                            O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

                            Komentarz


                            • #15
                              Dlatego też napisałem "+Amazing". :lol:

                              Komentarz


                              • #16
                                Musze przyznać ze to fajny gadżet
                                Dopóki nie masz da się bez tego żyć
                                Ale jak już jest to naprawdę się przydaje
                                www.kawapelnaslonca.pl

                                Komentarz


                                • #17
                                  Właśnie że fajna rzecz - gdy lusterka są złożone ma się pewność że autko zamknięte :!:
                                  Gdy się człowiek zapomni i odejdzie od auta wystarczy spojrzeć, złożone tzn. że dobrze zamknąłem. :szeroki_usmiech i wszystko w porząsiu :lol:
                                  O3 RS 2,0 TDI DSG + Columbus+DAB+, Canton, ACC z FA, LA itd, itp.
                                  -----------------------------------------------------
                                  Moja eReSka

                                  Aktualne Personal POI: teraz taniej na POIfantastic.eu

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Druga kwestia to taka że nikt ci nie utrąci lusterka jak np. zaparkujesz nie do końca dobrze lub zabierzesz komuś nieco więcej miejsca na chodniku Jakkolwiek głupio może to brzmieć historia zna takie przypadki

                                    Komentarz

                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                    Pracuję...
                                    X